העתיד שאתה רוצה

לחץ כאן

 

לבחור מנטור לחיים ולעסקים

 

 

יוצרים אתי קשר כאן.

 

מקיימים שיחת הכרות ואבחון קצרה כדי להתמקד  על הנושאים / התחומים החשובים לך. יוצרים את הסכם האימון.

 

במנטורינג מקצועי ואישי, אנחנו משלבים אימון אישי ומנטורינג מקצועי לרבות הפעלת מוד יעוץ היכן שנדרש בכל התהליכים.

 

מתחילים עם סדר היום של המתאמן "Little Agenda".

 

בתהליך האימון מגלים את סדר היום הנדרש להצלחה "Big Agenda". לעיתים הוא חופף לסדר היום של המתאמן. מגלים מה גורם להעדר תוצאה ומטפלים בו.

 

מחפשים מה יעורר אצלך השראה? שתניע אותך לפעולה בעוצמה ובנחישות, כך שאתה תוביל את תהליך השינוי תוך לקיחת אחריות עליו. מאפשרים לך לפעול תוך מיצוי מלוא הפוטנציאל והמשאבים הקיימים אצלך. 

 

נוצר מרחב חדש ובו אתה יוצר לעצמך נקודת מבט חדשה, אמונה ותפיסה חדשה.

 

אתה הופך להיות נרגש ומלא השראה ורותם את הסביבה שלך להתרגשות הזו. 

 

כתוצאה מכל אלה, אתה עובר די מהר למגרש של פעולות אפקטיביות, לוקח אחריות לקדם תכנית פעולה שמשרתת את מה שחשוב לך, במטרה לעבור למודים של צמיחה, פעולות, ביצועים ותוצאות חדשות, שאינך מכיר מהעבר, שנראו בעבר לעיתים בלתי אפשריים. אתה נחוש ובלתי ניתן לעצירה.

 

אבחנות / Distinctions / אופרטורים

 

במסגרת אימון ותרגול  OJT) On The Job Training) על המגרש האמיתי של החיים / העסקים, נלמד, נתרגל וניישם אבחנות, שמאפשרות פריצות דרך לרבות פריצת מחסומים מן העבר, מגבלות שחיית איתם הרבה שנים ואפילו "תקרת זכוכית", שאינך יודע על קיומה.

 

אבחנות Distinctions / אופרטורים הינן תבניות חשיבה ופעולה מוכחות בכל ממדי ההתחדשות והצמיחה בין אם בתחומי החיים האישיים ובין אם בתחומי העסקים, היכן שנדרש.

 

האבחנות מאפשרות לך להבחין בדברים שקודם לכן היו נסתרים מהעין, מתשומת הלב. משם מגיעות פריצות הדרך.

 

בתהליך אנחנו משלבים  טכניקות אימון עולמיות ומובילות מנטורינג מקצועי בתחומים הרלבנטיים הדרכה, הנחיה ושילוב יעוץ מקצועי ספציפי במקומות הנדרשים.